Filtry DPF Saab

Państwa filtr DPF przestał być sprawny? Może pora go wymienić na nowy? Albo przekazać w ręce profesjonalistów z firmy Kaliński, którzy spróbują „uratować go”, dzięki swojej usłudze regeneracja DPF Saab. Filtry DPF to ważne części auta, które pozwalają na mechaniczne oczyszczanie się spalin samochodowych. Z czasem jednak ulegają zapchaniu przez zbierane zanieczyszczenia i sadzę lub zużyciu. Przyspiesza to również używanie słabej jakości paliwa, a także zbyt rzadko wymieniany olej silnikowy, czy filtry paliwowe. Uratować je można przeprowadzając specjalistyczną procedurę naprawy filtrów.

Czyszczenie DPF Saab w zakładzie Kaliński odbywa się przy użyciu specjalistycznego, brytyjskiego pieca marki Hartridge. To urządzenie, które rekomendują najwięksi i najbardziej cenieni w branży motoryzacyjnej producenci aut i części samochodowych, takie jak między innymi: Scania, DAF, czy Volvo. Wypalanie DPF Saab przeprowadzane jest “na sucho”. W piecu, w którym panuje temperatura 600 stopni spalane są nagromadzone w mikrokanalikach zanieczyszczenia i sadza. Po przeprowadzonym procesie zostaje z nich jedynie popiół, który wydmuchujemy sprężonym powietrzem i umieszczamy w specjalnie do tego przygotowanym pojemniku. Następnie resztki utylizujemy, a sprawny i wyglądający jak nowy filtr DPF Saab odsyłamy naszemu klientowi.

Można usłyszeć także o innych metodach usuwania zanieczyszczeń, na przykład przy pomocy wody. My jednak odradzamy tego typu czyszczenie, bowiem połączenie sadzy z wodą nierzadko powoduje zmniejszenie przepustowości spalin. Ponadto woda wypłukać może potrzebne do samoregeneracji auta, metale szlachetne. Lepiej też nie próbować przeprowadzać regeneracji samodzielnie, gdyż każda nieudana próba ingerencji we wkłady ceramiczne kończy się poważnym uszkodzeniem filtra. Zdecydowanie lepiej zaufać profesjonalistom, którzy sprawią, że naprawa DPF Saab odbędzie się bezpiecznie i skutecznie przywróci filtrom DPF ich wcześniejszą sprawność. Firma Kaliński to specjaliści, którzy od wielu lat zajmują się usługami związanymi z branżą motoryzacyjną, między innymi sprzedażą nowych oraz regeneracją używanych filtrów DPF. Potrafimy robić to sprawnie i bezpiecznie. Z każdą naszą usługą docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie dpf saab, wypalanie dpf saab, regeneracja dpf saab, naprawa dpf saab