Filtry DPF Opel

Cząstki stałe umożliwiające mechaniczne oczyszczenie generowanych przez pojazdy spalin, inaczej filtry DPF zużywają się i zapychają z każdym przebytym kilometrem coraz bardziej. Zanieczyszczenia zalegające w filtrach można na szczęście usunąć podczas procesu w naszym zakładzie, takim jak regeneracja DPF Opel. To usługa, która pozwala na zachowanie filtrów DPF Opel w dobrym stanie.

W naszej firmie czyszczenie DPF Opel przeprowadzamy przy wykorzystaniu sprawdzonego, brytyjskiego pieca marki Hartridge. Jest to urządzenie, o którego skuteczności przemawiają rekomendacji znanych i cenionych producentów aut i części samochodowych, takich jak między innymi: Volvo, DAF, czy Scania. Wysoka temperatura w piecu (nawet 600 stopni) pozwala na wypalanie DPF Opel. Spalają się wszystkie zanieczyszczenia i sadza, które zebrały się w mikrokanalikach, zamieniając się w popiół, który następnie wydmuchujemy sprężonym powietrzem i zbieramy do specjalnego pojemnika. Po procedurze popiół utylizujemy, a filtr DPF jest jak nowy – naprawa DPF Opel przywraca je do stanu, w którym funkcjonują prawidłowo.

Niektórzy czyszczenie filtrów DPF przeprowadzają korzystając z wody – my nigdy! Połączenie wody z sadzą powoduje bowiem zmniejszenie przepustowości spalin, ponadto woda wypłukuje metale szlachetne, bez których nie jest możliwa samoregeneracja pojazdu. Nie warto też samemu zabierać się do naprawy filtrów, ponieważ każda nieumiejętnie podjęta ingerencja we wkłady ceramiczne może skończyć się poważnym uszkodzeniem. Znacznie lepiej jest zaufać specjalistycznej firmie (jak Kaliński), która w sposób profesjonalny i bezpieczny zregeneruje filtry DPF Opel czy filtry FAP, GPF Opel. Nasza firma od wielu lat zajmuje się między innymi regeneracją, czyszczeniem filtrów DPF i katalizatorów, a także sprzedażą nowych części samochodowych. Nasze doświadczenie pozwala nam pomóc Państwu w każdym problemie z pojazdem spalinowym. Wystarczy skontaktować się z nami, porozmawiać o zaistniałym problemie i przesłać nam zapchane filtry. Z realizacją naszych usług docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie dpf opel, wypalanie dpf opel, regeneracja dpf opel, naprawa dpf opel