Filtry DPF Mini

Jak uratować zapchany lub zanieczyszczony filtr DPF? Nic trudnego! Filtry DPF to cząstki stałe, które umożliwiają przeprowadzenie mechanicznego oczyszczania generowanych przez pojazdy spalin. Wraz z upływem czasu i każdym przebytym kilometrem filtry DPF (jak każda inna część samochodowa) ulegają zużyciu i zapchaniu zanieczyszczeniami. Nie służy im także słabej jakości paliwo, ani rzadka wymiana filtrów paliwowych lub oleju silnikowego. Ale nie warto ich wyrzucać, ponieważ regeneracja DPF Mini przeprowadzona w naszym zakładzie przywróci filtrom dawną ich świetność.

Czyszczenie DPF Mini to proces, w którym korzystamy ze sprawdzonego, brytyjskiego pieca marki Hartridge, który rekomendują najbardziej znani producenci aut i części samochodowych, między innymi: Volvo, DAF, czy Scania. To sprawdzone urządzenie, w którym pod wpływem bardzo wysokiej temperatury przeprowadzamy wypalanie DPF Mini. Wysoka temperatura pozwala spalić wszelkie zanieczyszczenia i sadzę zalegającą w mikrokanalikach. W ten sposób pozostaje po nich tylko popiół, który wydmuchujemy sprężonym powietrzem, zbieramy do specjalnego pojemnika i utylizujemy. Naprawa DPF Mini w naszej firmie bezpiecznie przywraca filtry do pełnej sprawności.

W naszej firmie nie używamy do czyszczenia filtrów DPF wody, gdyż jej połączenie z sadzą zmniejszyć może przepustowość spalin, a także wypłucze metale szlachetne, które są niezbędne do samoregeneracji pojazdu. Nie polecamy także jakiejkolwiek próby samodzielnej naprawy filtrów DPF, ponieważ każda ingerencja we wkłady ceramiczne filtra może skończyć się poważnym uszkodzeniem. Znacznie rozsądniej jest przekazać filtr do naprawy profesjonalnej firmie, na przykład firmie Kaliński, która specjalizuje się w zakresie części samochodowych. Jesteśmy w stanie przywrócić filtry oraz inne części samochodowe do stanu pełnej sprawności – wystarczy się z nami skontaktować i przesłać nam części, które wymagają regeneracji. Docieramy wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie dpf mini, wypalanie dpf mini, regeneracja dpf mini, naprawa dpf mini