Filtry DPF Land Rover

Filtry DPF są cząstkami stałymi, niezbędnymi do mechanicznego oczyszczania spalin generowanych przez pojazd. Ale jak każda inna część samochodowa, wraz z pokonanym dystansem, zużywają się lub zapychają, przez co przestają działać poprawnie. Filtrom DPF nie sprzyja też stosowanie gorszej jakości paliwa, a także zbyt rzadka wymiana filtrów paliwowych i oleju silnikowego. Gdy Państwa filtry DPF Land Rover nie działają już tak jak powinny, warto pomyśleć nad wymianą ich na nowe części lub regeneracją.

Regeneracja DPF Land Rover to świetny sposób na oszczędność i przywrócenie filtrom DPF ich sprawności. Jest to usługa dostępna w naszym warsztacie. Czyszczenie DPF Land Rover przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego, brytyjskiego pieca Hartridge. To skuteczne urządzenie, które polecają najważniejsze marki w świecie motoryzacji, takie jak między innymi: Volvo, Scania, czy DAF. Wypalanie DPF Land Rover przeprowadza się “na sucho”, w temperaturze 600 stopni, co pozwala na spalenie zalegających w mikrokanalikach zanieczyszczeń i sadzy. Następnie, pozostały po procesie popiół, wydmuchiwany jest za pomocą sprężonego powietrza i zebrany do specjalnego pojemnika zostaje zutylizowany. Poddane takim procesom filtry DPF Land Rover staną się na nowo sprawne, bo naprawa DPF Land Rover w naszej firmie to skuteczny sposób na oszczędności.

Niektórzy usuwają zanieczyszczenia za pomocą wody, ale my zgodnie twierdzimy, że nie jest to dobry sposób, gdyż połączenie sadzy z wodą powoduje zmniejszenie przepustowości spalin i do tego wypłukuje metale szlachetne, które są niezbędne do samoregeneracji pojazdu. Także samodzielne próby ingerencji w ceramiczne wkłady filtrów DPF w ramach regeneracji, mogą skończyć się poważnym uszkodzeniem. Dlatego lepiej jest oddać filtry DPF Land Rover w ręce profesjonalistów, którzy prawidłowo przeprowadzą ich czyszczenie. Firma Kaliński to doświadczeni specjaliści, którzy potrafią doradzić najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Państwu zaoszczędzić i cieszyć się ekonomiczną i ergonomiczną jazdą. Nasza firma działa na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą usługą wszędzie tam, gdzie dojedzie kurier.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie dpf land rover, wypalanie dpf land rover, regeneracja dpf land rover, naprawa dpf land rover