Filtry DPF KIA

Filtr DPF to część samochodowa umożliwiająca mechaniczne oczyszczanie spalin. To istotne zarówno dla kierowcy i jego zdrowia, jak i dla całego środowiska. Niestety, filtry DPF ulegają zużyciu wraz z pokonanym dystansem. Zdarza się także, że przez zbierającą się w nich sadzę i zanieczyszczenia następuje ich zapchanie. Filtrom DPF nie służy też słabej jakości paliwo, a także zbyt rzadka wymiana filtrów paliwowych i oleju silnikowego. Zarówno przy zużyciu, jak i zapchaniu filtry DPF nie działają już prawidłowo i należy je zmienić lub naprawić. W firmie Kaliński są trzy możliwości radzenia sobie z takim problemem: można zastąpić filtr całkiem nowym; można zastąpić go filtrem używanym (ale sprawnym i zachowanym w dobrym stanie); lub można przeprowadzić profesjonalną regenerację DPF KIA.

W naszej firmie czyszczenie DPF KIA odbywa się profesjonalnie. Wykorzystujemy do tego najwyższej jakości sprzęty. Wypalanie DPF KIA odbywa się przy użyciu specjalistycznego, cenionego na całym świecie pieca marki Hartridge, polecanego przez największych i najbardziej znanych producentów aut i części samochodowych, między innymi: Volvo, Scania, DAF, Caterpillar. Umieszczone w piecu filtry DPF KIA podczas procesu “na sucho” wystawione są na działanie niezwykle wysokiej temperatury (aż 600 stopni). Wypalanie powoduje, że wszelkie zapychające filtr, zgromadzone w mikrokanalikach zanieczyszczenia i sadza zostają spalone, a pozostaje po nich jedynie popiół. Wydmuchujemy go wysokim ciśnieniem sprężonego powietrza i gromadzimy w specjalnym pojemniku, a następnie utylizujemy. Po wypaleniu w piecu Hartridge filtry DPF KIA wyglądają i działają jak nowe.

Nasza regeneracja DPF KIA nigdy nie wykorzystuje wody. Nasz zespół zgodnie uważa, że podczas wypłukiwania zanieczyszczeń z filtrów, sadza połączona z wodą zmniejsza przepustowość spalin, a na dodatek wypłukuje metale szlachetnych służące procesowi samoregeneracji. Należy też pamiętać, że nieprawidłowo przeprowadzona naprawa DPF KIA grozi uszkodzeniem filtra, dlatego lepiej jest zaufać fachowcom, którzy od lat profesjonalnie przeprowadzają czyszczenie właściwie i bezpiecznie. Firma Kalinski specjalizuje się w naprawie filtrów DPF i katalizatorów (a także innych części aut). Nasza Siedziba mieści się w Chybach, miejscowości pod Poznaniem, ale działamy sprawnie na terenie całej Polski wykorzystując dostawę kurierską. Wystarczy bowiem przesłać nam zużyty filtr DPF JEEP, oczyścimy go w naszym piecu Hartridge i odeślemy na podany przez Państwa adres. Nasza usługa jest dostępna wszędzie tam, gdzie jest w stanie dojechać kurier.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: czyszczenie dpf kia, wypalanie dpf kia, regeneracja dpf kia, naprawa dpf kia