Filtry DPF Fiat

Przy intensywnej eksploatacji samochodu dochodzi do znacznie szybszego zużycia części. Taka zależność dotyczy wielu elementów, jednak w szczególności widać ją w przypadku układu silnikowo-wydechowego. Przykładowo, filtry DPF Fiat wychwytują wówczas znacznie więcej zanieczyszczeń, co w konsekwencji prowadzi do ich zapchania. Na szczęście kompleksowe czyszczenie DPF Fiat umożliwia przywrócenie takim egzemplarzom dawnej funkcjonalności.

Nasza firma czyści filtry na kilka sposobów. Przy stosunkowo niewielkich zabrudzeniach korzystamy z powietrza pod ciśnieniem i wydmuchujemy popiół oraz drobinki sadzy. Jeżeli wnętrze filtra jest bardziej zanieczyszczone, przeprowadzamy dodatkowe wypalanie DPF Fiat. Pod wpływem wysokiej temperatury brud wysycha, dzięki czemu można się go zdecydowanie łatwiej pozbyć.

Czasami regeneracja DPF Fiat w takiej formie nie jest jednak możliwa. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, gdy filtry DPF Fiat są naprawdę bardzo mocno zabrudzone i zniszczone. Wtedy po prostu wykręcamy zapchany wkład i montujemy nowy egzemplarz we wnętrzu filtra. Taka naprawa DPF Fiat okazuje się równie skuteczna.

Nasza firma po każdej przeprowadzonej regeneracji wykonuje test przepustowości, który pozwala nam na ocenę działania filtra. To sprawia, że uzyskują Państwo gwarancję satysfakcji z wykonanej usługi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: filtry DPF Fiat, naprawa DPF Fiat, regeneracja DPF Fiat, wypalanie DPF Fiat, czyszczenie DPF Fiat.