Filtry DPF Dacia

Układ silnikowo-wydechowy składa się z wielu podzespołów. Niektóre części są jednak narażone na zużycie w znacznie większym stopniu niż inne elementy. Przykładowo, filtry DPF Dacia mogą dość łatwo zapchać się drobinkami sadzy i innymi ciałami stałymi. Jeśli do tego dojdzie, filtr będzie powoli tracić przepustowość, a w konsekwencji zupełnie przestanie działać. Co można zrobić, aby zapobiec takiej sytuacji?

Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie regeneracja DPF Dacia. Jest to proces polegający na pozbyciu się całego brudu, który zalega we wnętrzu danego filtra. W jaki sposób to zrobić? Nasza firma przeprowadza czyszczenie DPF Dacia przy użyciu wielofunkcyjnej maszyny Hartridge DPF 300. Dzięki niej możemy np. wydmuchać zanieczyszczenia zgromadzone we wnętrzu filtra za pomocą powietrza pod ciśnieniem. W innych przypadkach stosujemy wypalanie DPF Dacia, które zakłada umieszczenie filtra w specjalnym piecu. Wówczas brud wysycha i można go łatwiej usunąć. Jeśli nawet to nie pomoże, wymieniamy zapchany wkład filtra.

Naprawa DPF Dacia to tylko jeden z elementów naszej oferty. Usługi tego typu są bowiem dostępne także dla posiadaczy pojazdów innych marek. Dlatego zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: filtry DPF Dacia, naprawa DPF Dacia, regeneracja DPF Dacia, wypalanie DPF Dacia, czyszczenie DPF Dacia.