Filtry DPF Citroen

Coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące emisji spalin sprawiają, że producenci samochodów muszą stosować się do nowych zasad. Pod tym względem szczególnie istotną funkcję pełnią filtry DFP Citroen. Ich zadanie polega na wychwytywaniu wszystkich cząstek stałych powstających w czasie spalania paliwa.

Ze względu na swoją rolę filtry DPF Citroen są narażone na stosunkowo szybkie zużycie. Dlaczego? Ponieważ drobinki zanieczyszczeń odkładają się we wnętrzu filtra, przez co ten zaczyna tracić dotychczasowe właściwości. Wówczas jedynym sposobem na przywrócenie mu pełnej sprawności jest regeneracja DPF Citroen. Zakłada ona usunięcie zabrudzeń z wnętrza filtra, dzięki czemu ten ponownie będzie zdatny do użytku.

Jak dokładnie przebiega ten proces? Zazwyczaj jego głównym etapem jest dokładne czyszczenie DPF Citroen. Aby usunąć zabrudzenia z wnętrza filtra, można wykorzystać kilka metod. Nasza firma dysponuje specjalistyczną maszyną Hartridge, która pozwala nam na wydmuchiwanie zabrudzeń przy pomocy sprężonego powietrza, a także wypalanie DPF Citroen w specjalnym piecu. Wybór określonej metody zależy od stanu danego egzemplarza. Jeśli jednak zanieczyszczenia będą szczególnie duże, naprawa DPF Citroen będzie polegać na wymianie wkładu filtra.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do posiadaczy samochodów marki Citroen, jak i wszystkich innych kierowców. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kaliński.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: filtry DPF Citroen, naprawa DPF Citroen, regeneracja DPF Citroen, wypalanie DPF Citroen, czyszczenie DPF Citroen.