Filtry DPF BMW

Przy spalaniu paliwa cząsteczki sadzy oraz popiołu trafiają bezpośrednio do układu wydechowego. Tam wychwytuje je filtr DPF, który odpowiada za szeroko rozumiane oczyszczanie spalin. Niestety, popiół oraz inne zanieczyszczenia tego typu mogą sprawić, że filtr z czasem utraci swoją przepustowość. Aby ją odzyskać, niezbędna będzie regeneracja DPF BMW. Na czym polega ten proces?.

Wszystkie filtry DPF BMW mają w swoim wnętrzu specjalny wkład. Jeżeli zostanie on zatkany, jedynym rozwiązaniem będzie czyszczenie DPF BMW. Może ono przebiegać na kilka sposobów. Jeśli zanieczyszczenia nie są zbyt duże, można je usunąć za pomocą strumienia powietrza pod ciśnieniem. Gdy to nie pomoże, skuteczną alternatywą jest wypalanie DPF BMW w przystosowanych do tego piecach. Dzięki temu brud zaschnie i będzie można go łatwiej usunąć. W najtrudniejszych przypadkach naprawa DPF BMW polega na wymianie wkładu znajdującego się we wnętrzu filtra.

Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam zastosowanie każdej z wymienionych metod. Dlatego możemy zapewnić Państwu kompleksową pomoc w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych. Regenerujemy zarówno filtry DPF BMW, jak i inne modele. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: filtry DPF BMW, naprawa DPF BMW, regeneracja DPF BMW, wypalanie DPF BMW, czyszczenie DPF BMW.