Filtry DPF Audi

Filtr cząstek stałych stanowi ważny element układu silnikowo-wydechowego. Jego rola polega na wychwytywaniu drobinek sadzy i innych zanieczyszczeń powstających w trakcie spalania paliwa. Przez to filtry DPF Audi z czasem ulegają zapchaniu, gdyż zgromadzone cząsteczki odkładają się w ich wnętrzu. Jak można przywrócić im pełną sprawność?.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wtedy regeneracja DPF Audi. Ten proces zakłada pozbycie się wspomnianych zabrudzeń i przywrócenie filtrowi pełnej przepustowości. Co prawda, czyszczenie DPF Audi nie zawsze jest łatwe, gdyż niektóre zanieczyszczenia są wyjątkowo trudne do usunięcia. Jednak nasza firma dysponuje odpowiednimi narzędziami do wykonania takiej usługi. Dzięki maszynie Hartridge możemy przeprowadzić wypalanie DPF Audi. Pod wpływem wysokiej temperatury zabrudzenia wysychają, a co za tym idzie – można je znacznie łatwiej usunąć.

Naprawa DPF Audi kończy się testem przepustowości. Za pomocą specjalnej maszyny sprawdzamy, czy przekazane nam filtry DPF Audi odzyskały swoje pierwotne parametry. Pozytywny wynik testu świadczy o pomyślnym przebiegu regeneracji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów marki Audi do skorzystania z naszej oferty.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mateusz

Pojazdy osobowe, dostawcze

+48 61 814 27 77 / wew 101

biuro@kalinski.pl

Adam

Samochody ciężarowe

+48 61 814 27 77 / wew 102

ciezarowe@kalinski.pl

Słowa kluczowe: filtry DPF Audi, naprawa DPF Audi, regeneracja DPF Audi, wypalanie DPF Audi, czyszczenie DPF Audi.